KALENDÁŘ AKCÍ

Ne 1 8 15 22 29

LEDEN

Výroční valná hromada SDH Ořech   Foto

28. 1. 2017 - Poněkud prochladlá hasičská zbrojnice byla místem výroční valné hromady hasičů z Ořecha. Za náš sbor se zúčastnil Míla Nouzák st., Martin Palivec a Míla Nouzák ml., který kromě tradiční zdravice předával coby zástupce IV. okrsku nespočet medailí a ocenění.

Výroční valná hromada SDH Hostivice

28. 1. 2017 - V hasičské zbrojnici SDH Hostivice se konala výroční valná hromada místního sboru. V příjemné atmosféře, v níž nechyběl ani smích, splnili misi za náš sbor Jarda Špaček a Petr Ernýgr.

Hodnotící zasedání Obce Baráčníků   Foto

28. 1. 2017 - V hospodě "Na Hřišti" proběhlo hodnotící zasedání místní Obce Baráčníků, kterého se za náš sbor zúčastnili Míla Nouzák a Štěpánka Nouzáková. Při tradiční zdravici jsme Obci Baráčníků poděkovali za spolupráci a podporu a vyslovili přání, aby vzájemná přízeň pokračovala i v letošním roce.

Kropení ledu na požární nádrži III   Foto

27. 1. 2017 - Jelikož příznivé zimní počasí stále přetrvává, opět jsme vyslyšeli prosby spoluobčanů a pro víkendové bruslení večerním postřikem vylepšili kvalitu ledu na požární nádrži. Děkujeme dobrovolníkům za pomoc s hrabáním ledové plochy a přejeme příjemné sportovní vyžití.

Výroční valná hromada SDH Solopisky   Foto

21. 1. 2017 - V hasičské zbrojnici SDH Solopisky se konala výroční valná hromada místního sboru. Za náš sbor se zúčastnil Martin Palivec a Míla Nouzák.

Výroční valná hromada SDH Jinočany

20. 1. 2017 - V restauraci Mlýnský domov se konala výroční valná hromada SDH Jinočany. Za náš sbor se zúčastnila (a tentokrát i včas) Helča Zůzová a Karolína Chalupová.

Kropení ledu na požární nádrži II   Foto

20. 1. 2017 - Jelikož se letošní zima snaží a již druhým týdnem slušně mrzne, vyjeli členové zásahové jednotky v podvečer k požární nádrži, aby zde po dohodě s obecním zastupitelstvem opět pokropili ledovou plochu, čímž se srovnali menší nerovnosti a praskliny. Věříme, že led ještě nějakou dobu vydrží a zejmnéna naše děti si ho pořádně užijí. Děkujeme všem sousedům, kteří pomohli při hrabání ledové plochy.

Hasičský ples s Bíza Band   Foto    Video

14. 1. 2017 - V hostinci "U Drdů" se konal tradiční nekuřácký hasičský ples. Hojná účást nás moc potěšila a pevně věříme, že jste se všichni dobře bavili. Děkujeme skupině Bíza Band, která po celý večer skvěle hrála a dále všem za ceny do tomboly, zejména pak manželům Šestákovým, Nadě Částkové, Magdě Labajové, firmě Bemett a. s., Obci Baráčníků Drahelčice a SK Slavia Drahelčice. Velké poděkování patří též paní Špačkové, která nám vzorně připravila tombolu a též paní Červenkové, Bogdanové, Veselé a Humlové, které nám zajistily vstup a prodej lístků do tomboly.

Kropení ledu na požární nádrži   Foto

8. 1. 2017 - Po dohodě se starostou obce Honzou Rudou byla v odpoledních hodinách ve spolupráci s dalšími spoluobčany shrabána a zametena ledová plocha na požární nádrži, kterou jsme následně celou polili vodou z Radotínského potoka pomocí plovoucího čerpadla, čímž by mělo dojít k zlepšení podmínek pro bruslení. Teď již bude záležet pouze na počasí, zda led dostatečně umrzne a mezitím nezačne sněžit.

Výroční valná hromada SDH Drahelčice   Foto

7. 1. 2017 - V hostinci U Drdů se konala výroční valná hromada našeho sboru, na níž byla zhodnocena činnost za rok 2016. Děkujeme všem přítomným za účast a projevenou přízeň. Velice nás potěšila návštěva nového starosty OSH Praha-západ Josefa Myslína.

Výcvik - taktika hašení za silného mrazu   Foto

6. 1. 2017 - V mrazivém podvečeru proběhl výcvik zásahové jednotky, jehož námětem byla taktika hašení za silného mrazu. Při cvičení bylo vytvořeno dopravní vedení 1C s rozdělovačem a útočné proudy D. Cílem bylo prověření funkčnosti nového rozdělovače C-DCD, komunikace pomocí radiostanic a správné nastavení tlaku vody při použití proudů D.

Výroční valná hromada SDH Třebotov

6. 1. 2017 - V restaurci U Růžičků se konala výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů obce Třebotov. Za náš sbor se zúčastnily, co nejsrdečněji pozdravily, na ples asi zase nepřemluvily a na luxusním gulášku si pochutnaly Helena Zůzová a Eva Slunečková.

Výborová schůze SDH Drahelčice

4. 1. 2017 - Výbor SDH se sešel ve své klubovně na první letošní schůzi, kde mj. finišovaly přípravy na blížící se výroční valnou hromadu a hasičský ples. Obě akce jsou organizačně zajištěné a pevně doufáme v hojné účasti.

5. 4. 2018
výborová schůze SDH 29. 3. 2018